Sevişme yöntemleri – Sevişme teknikleri – ön sevişme

06 Mayıs 2010 Yazan CirKin  
Kategori Cinsellik

Sevişme teknikleri, Sevişme taktikleri, Sevişme yöntemleri
sevişme videoları, ön sevişme teknikleri, ön sevişme yöntemleri
ön sevişmede neler yapılır ..

Cinsel ilişkiye girdiğinizde eşinizle konuşmaktan çekinmeyin.Ona neler yapabileceğinizi nasıl olabilmeniz gerektiği konusunda danışın.Bu son derece önemli.Erkekler bu konuda aceleci oldukları için yemek yandı altını söndür misali hareket ederler.Siz acele etmemesini sağlayın.
Ön sevişme sürecini uzatmak istiyorsanız aceleci davranmayın.
Erkekler kadınlardan daha kısa bir süre içinde uyarıldıkları için bazen kadınların ihtiyaçlarını karşılayamayabilirler.Tabi ki kadının aklında olan düşünceleri de bir başka sevişmeye erteleniyor.
Kadınlar erkeklere göre daha farklı açıdan bakarlar.Onlar için duygusallık ve romantiklik ön safhadadır.

Ön sevişme ve devamında eşinizden duyabileceğiniz tatsız bir söz o anki cinsel isteğinizi sıfıra indirebilir.Bu sebeple bu esnada kelimeleri seçerek kullanmakta fayda vardır.Böyle bir şey olduğunda bunu eşinize kibar bir dille anlatın.
Sevişme esnasında konuşmak istemiyor ya da konuşamıyorsanız vücud dilinizi kullanın.Onun dokunulmasını sevdiği yerlerde elinizi gezdirin.Daha çok okşama ve dil sürtme ile bunu yapabilirsiniz.

Klitorisin en iyi uyarıldığı ve çiftin yüz yüze bakması nedeniyle emosyonel özellikleri en güçlü pozisyon erkeğin üstte olduğu, en az uyarıldığı ve yüz yüze bakılmaması nedeniyle duygusal temasın en az olduğu pozisyon ise kadının arkasını döndüğü ve erkeğin arkada olduğu pozisyondur.
Ancak bu her kadın için geçerli olmayabilir. Kadınlar için ‘ön sevişme dönemi’ çok önemlidir. Kadınların ilişkiye hazır olmaları erkeklerdeki kadar kolay değildir.

Yeterince hazır olunmadan ilişkiye başlandığında genital bölgenin gevşemesi ve kayganlaşması yetersiz olduğundan ilişki kadın için tatsız bir deneyime dönüşebilmekte ve doğal olarak böyle bir ilişkide orgazm söz konusu olmamaktadır. Kadın hazır olduğu mesajını eşine verebilmelidir.

Ön sevişme döneminin gereğinden fazla uzun tutulmasının da hem erkeğin hem de kadının orgazm olma süresini ve şiddetini olumsuz etkiler.

Kadın, eşine ön sevişme dönemi ve tüm ilişki erojen bölgelerinin dokunulmasından hoşlandığı mesajını verebilmeli, erkek de bu konuda duyarlı olmalıdır. Bir kadın her ilişkide vajinal yoldan orgazm olamayabilir. Bazı kadınlar vajinal yoldan hiç orgazm olamayabilir.

Sevişme şekilleri, Sevişme taktikleri, sevişme şekilleri

Kadın üstte pozisyonu
Feministlerin en tuttukları pozisyondur. Kadına tam bir iktidar sağlar; ayrıca ‘iktidarsız’ erkeklerin yönetilip iktidar kazanabilmeleri için de uygundur. Zor orgazm olan kadınlar bu pozisyona bayılırlar, hem de erkeğin boşalmasını böylece kolay denetim altına almış olurlar. G-Noktasının ve klitorisin, bununla çok iyi uyarıldığı rivayet olunur.
Primat pozisyonu
Büyük büyük atalarımız nedense bu pozisyonu tercih ederlerdi; doğada ilk tercih edilen en seçkin pozisyon da budur. Bu pozisyonla G-Noktasının çok daha iyi uyarıldığı söylenir. Fakat kadınların çoğu G-Noktasını bilmezler; bilinmeyen bir G-Noktası tabii ki uyarılamaz da. Bu pozisyonla klitoral uyarı mümkün değilse de, insanlar bunun da bir çaresine bakarlar. Pozisyonun adı ‘primat pozisyonu olmasına’ rağmen, kediler, zürafalar ve hipopotamlar da primat olmamalarına rağmen bu biçimde çiftleşirler. Misyonerlere özenip de ‘misyoner pozisyonunu’ deneyen su aygırlarına pek rastlanmamıştır…

Bacaklar havada pozisyonu
Arka üstü yatarken bacaklarınızı birbirine bitişik olarak yerle dik açı teşkil edecek biçimde havaya doğru kaldırın; bu sırada erkek sizin bacaklarınızı kendi bacakları arasında sıkıştırarak yavaşça içinize süzülmeli, 3-4 sığ girişe karşı bir derin giriş yapmalıdır. Bu pozisyonda vajina kaslarınızı kullanarak onun girişini engellemeye çalışmalısınız.
Devekuşu pozisyonu
Arka üstü yatın ve onun bacaklarınızı boynunuza alarak, sadece başınız ve omuzlarınız yatağa değecek biçimde erkek içinize girmeli, sizi havada tutarak ilişkiyi sürdürmeli.
Yayı çekme pozisyonu
Yan yatın, eşiniz de yüzü size dönük yan yatsın, erkek omuzlarınızdan tutarak, Lingam’ını yavaşça içinize doğru süzerken siz de erkeğin ayaklarını tutup bir yay oluşturacak biçimde kendinize çekmelisiniz. Burada sizin de ok görevi gördüğünüzü unutmayın.
Noktaya vurma pozisyonu
Eşiniz yan yatmalı ve bacaklarını açmalı, siz de erkeğin bacakları üstüne oturun ve bacaklarını onun belini kucaklayacak biçimde, beline dolayın. Bir yandan da elinizle onun dikleşmiş Lingam’ını kendi Yoni’nize yöneltip el hareketlerinizi ve kalçanızı kullanarak onun doğru yolu bulmasını sağlayın. Daha sonra da ellerinizle onun boynundan tutarak ve uyumlu hareketlere başlayın.
Nalbant pozisyonu
Arkanıza uzanın ve bacaklarınızı göğsünüze doğru çekin. Eşiniz açılmış Lingam’ınıza yavaşça ve kısa darbelerle süzülsün. Burada erkeğin iki hareketi olmalıdır: birincisi yavaşça aynı nalbandın bir nalı ateşe batırır gibi, erkeğin Lingam’ını sizin Yoni’inize batırması. İkincisi de bu nalı suya batırıp söndürür gibi erkeğin birkaç girişten sonra organını çıkarıp bacakların arasına sürerek kızgın Lingam’ı söndürmesi. Eşiniz erken boşalıyorsa bu pozisyonu uygulayarak onu boşalmasını geciktirmeyi sağlayabilirsiniz.

Enter Google AdSense Code Here

YorumlarYorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!


sohbet sohbet